коллектив школы » Ескелді ауданы
Алматы облысы
Ескелді ауданы білім бөлімінің
"Балбық би атындағы орта мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қабылдау бөлімі :
+7(72) 43-50-93
Есепші бөлімі:
+7(72) 43-50-93
Нашар көрушілер
нұсқасы
13
апрель
2017

коллектив школы


«Ескелді ауданы әкімдігінің
Балпық би атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі






Мешелев Рымқұл Абдырашевич 1954 жылы 18 тамызда Тройцк ауылында дүниеге келген.
Жоғарғы білімді, мамандығы орыс тілі және әдебиеті пәнінің мұғалімі.






Педагогтардың сапалық құрамы
Барлығы: 50 мұғалім
Жоғары білімді – 47
Арнайы орта білімді – 3
Жоғары санатты – 12
Бірінші санатты – 24
Екінші санатты – 8
Санатсыз – 6
Жас мамандар – 6
Облыстық білім департаментінің мадақтамасы – 2
Адандық білім бөлімінің мадақтамасы - 9


Аудан, облыс көлемінде шығармашыл ұстаздар мен ұжымдарды анықтау мақсатында өткізілген байқаулардың жүлдегері атанған мектеп ұстаздары:
 Облыстық «Ең үздік активстудио презентациясы-2016» байқауының 2-орын жүлдегері химия пәнінің мұғалімі Исабеков Әділ Әсетханұлы.
 Аудандық «Үздік бастауыш сынып мұғалімі-2016» байқауының 1-орын жүлдегері бастауыш сынып мұғалімі Рафикова Руфия Фуатқызы.
 Аудандық «Үздік дене шынықтыру пәні мұғалімі-2016» байқауының 2-орын жүлдегері дене шынықтыру пәнінің мұғалімі Шағраев Құсайын Жекебайұлы.
 Аудандық «Үздік информатик-2016» байқауының 2-орын жүлдегері Қарабекова Айгүл Сұлтанқызы.
 Аудандық «Үздік ізденіс пен шығармашылық шабыт-2015» байқауының 2-орын жүлдегері Байтұрғанова Дариға Асқарбекқызы.
 Аудандық «Үздік жыл мұғалімі – 2016» байқауының 3-орын жүлдегері музыка пәнінің мұғалімі Ерғалиева Жайнагүл Мырзабекқызы.
 Аудандық «Үздік тарих пәні мұғалімі -2015» байқауының жүлдегері Темербекова Ильфа Нұрмұхамедқызы.
 Аудандық «Педагогикалық үміт-2016» байқауының 3-орын жүлдегері Уйсинбаева Меруерт Ахметқызы.
 Аудандық «Үздік сынып жетекшісі-2016» байқауының номинанты 7-сынып жетекшісі Ханапия Уазира.





І орын і - 2016тироррбьб


4444
Бастауыш сыныпта - 143 оқушы
ппрп











Орта буында - 150 оқушы










пвапарророппапапитапглор
Жоғарғы буында -27 оқушы






2015-2016 оқу жылында шәкірттеріміз аудандық, облыстық, руспубликалық байқауларға қатысып, бірталай жетістіктерге қол жеткізді.
Облыстық пән олимпиадасының жүлдегерлері
№ Орындар Оқушыныңаты-жөні Сыны бы Қатысатын
пәні Пәнмұғалімі
1 1 Куйбида Александр 11б Қазақтілі мен әдебиет Андаспеков Қайрат Баймұханұлы
2 3 ДосымхановаНазерке 10б Ағылшынтілі Имандосова Рабиға Ережепқызы

Республикалық қазақ тілі мен дүние жүзі тарихы пәнінен
онлайн-олимпиада жүлдегерлері
Орны Оқушыныңаты-жөні Сыны бы Пән мұғалімі
1-дәрежелі диплом
Серікбол Бүрлен 7а Кизатаева Динара Мұқанқызы
2-дәрежелі диплом Уасыл Ақтілек 1ә Уркумбаева Раушан Ершекенқызы
2-дәрежелі диплом
Нұрлыбекова Асель 6а Андаспекова Мая Мырзахметқызы
3-дәрежелі диплом Марат Алинұра 4а Тажиева Алмагүл Абдыкәрімқызы
3-дәрежелі диплом
Ғалимұратов Мирас 9ә Кизатаева Динара Мұқанқызы
2-дәрежелі диплом
Бердікенова Ляззат 10а Темербекова Ильфа Нұрмұхамедқызы


Аудандық пән олимпиадасының жүлдегерлері
№ Орындар Оқушыныңаты-жөні Сыны бы Қатысатынпәні Пәнмұғалімі
1 2 ДаутоваАсем 9а Орыс тілі мен әдебиет Даутова Айжан Серікқызы
2 2 Литвинова Алина 8б Тарих пәні Темербекова Ильфа Нұрмұхамедқызы
3 2 БайтұрғанТомирис 11а Қазақтілі мен әдебиет Кизатаева Динара Мұқанқызы
4 2 Куракин Алексей 8б Қазақтілі мен әдебиет Андаспекова Мая Мырзахметқызы
5 3 БауыржанӘлімбет 11а Тарих Такишев Мейірбек Смағұлбекұлы
6 3 Амангельдина Диана 11а Химия ИсабековӘділ Әсетханұлы.
7 3 БаймұхамбетЖоламан 11а Химия ИсабековӘділ Әсетханұлы
8 3 ҚұсайынқызыАяна 9а Биология Ханапия Уазира
9 3 Брехунова Кристина 8б Орыс тілі мен әдебиет Ержанова Алтынжан Абдыханқызы








Республикалық математика пәнінен онлайн-олимпиада жүлдегерлері
Орны Оқушыныңаты-жөні Сыны бы Пән мұғалімі
1-дәрежелі диплом
Алтын медаль Сарюсун Айханым 1а Талдыбаева Райхан Маулетенқызы
1-дәрежелі диплом Орынбай Қағылез 1ә Уркумбаева Раушан Ершекенқызы
1-дәрежелі диплом
Алтын медаль Амангельдин Ельнұр 4а Тажиева Алмагүл Абдыкәрімқызы
1-дәрежелі диплом
Алтын медаль Джелдагутов Данияр 6б Байбосынов Қуаныш Қуандықұлы
1-дәрежелі диплом
Алтын медаль Қуанышбек Дайыр 6а Нұрымова Ниет Қыдырәліқызы
2-дәрежелі диплом
Күміс медаль Зарылхан Әдемі 2а Батикбаева Ляйля Бидайбайқызы
2-дәрежелі диплом
Күміс медаль Оспан Ақжол 1а Уркумбаева Раушан Ершекенқызы
2-дәрежелі диплом
Күміс медаль Нам Арина 4б Рафикова Руфия Фуатқызы
2-дәрежелі диплом
Күміс медаль Ерсін Аякөз 11а Әділхан Тілеужан
3-дәрежелі диплом
Қола медаль Байтұрған Ұлпан 3а Маженова Айнұр Алпысбайқызы
3-дәрежелі диплом
Қола медаль Кукиева Диляра 4б Рафикова уфия Фуатқызы
3-дәрежелі диплом
Қола медаль Поломошнев Илья 4б Рафикова Руфия Фуатқызы
3-дәрежелі диплом
Қола медаль Мұратбек Жанерке 6а Далабаева Гүлжан Күшікбайқызы
3-дәрежелі диплом
Қола медаль Зарылхан Алинұр 6а Нұрымова Ниет Қыдырәліқызы
3-дәрежелі диплом
Қола медаль Кенжебек Айдана 11а Нұрымова Ниет Қыдырәліқызы




Халықаралық «Фоксфорд» онлайн-олимпиадасының жүлдегерлері
Орны Оқушыныңаты-жөні Сыны бы Қатысқан пәні Пән мұғалімі
2-дәрежелі диплом Мылова Виктория 11б Қоғамтану пәні Ержанова Алтынжан Абдыханқызы
3-дәрежелі диплом Нұрахметова Эльмира 11б Қоғамтану пәні Ержанова Алтынжан Абдыханқызы
3-дәрежелі диплом Нұрахметова Элимира 11б Орыс тілі пәні Ержанова Алтынжан Абдыханқызы
2-дәрежелі диплом Туғанбаева Диляра 9ә Орыс тілі пәнінен Ержанова Алтынжан Абдыханқызы

Ұлы жеңістің 70 жылдығына арналған қашықтық олимпиадасының жүлдегері
Орны Оқушыныңаты-жөні Сыны бы Қатысқан пәні Пән мұғалімі
1-дәрежелі диплом Адылхан Анеля 7а Қазақ тілі пәні Андаспекова Мая Мырзахметқызы

«Атадан мұра» ІІІ республикалық байқауының жүлдегері
Орны Оқушыныңаты-жөні Сыны бы Қатысқан пәні Пән мұғалімі
1-дәрежелі диплом Оспан Ақжол 1ә Қазақ тілі пәні Уркумбаева Раушан Ершекенқызы


Республикалық «Ақ бота» интеллектуалдық марафонының жүлдегерлері

Орны Оқушыныңаты-жөні Сыны бы Пән мұғалімі
2 Нукен Бөпенай 3а Маженова Айнұр Алпысбайқызы
2 Кукиева Диляра 4б Рафикова Руфия Фуатқызы
2 Нам Арина 4б Рафикова Руфия Фуатқызы
3 Уасыл Ерсұлтан 3а Маженова Айнұр Алпысбайқызы

Республикалық «Пони» интеллектуалдық жарысының жүлдегерлері
№ Оқушыныңаты-жөні Сыны бы Орны Пән мұғалімі
1 Потапенко Анжелика 2б 2 Силаева Татьяна Алексеевна
2 Череднякова Даминика 2б 2 Силаева Татьяна Алексеевна
3 Городецкая Виктория 2б 2 Силаева Татьяна Алексеевна
4 Фазылбаева Зарина 2б 2 Силаева Татьяна Алексеевна
5 Киржайкина Полина 2б 2 Силаева Татьяна Алексеевна






Мектепте 54 компьютер бар
4 оқушыға бір компьютерден






Мектептің жалпы көлемі - 6180,9м2
Сыныптар саны – 35
Спортзал саны – 2
Шеберханалар – 2
Кітапхана – 1

От жағатын орын көлемі –
40 м2
Мектеп немен жылытылады – био жанармай «Пелет»






Похожие публикации:

06 декабрь 2016 Мектеп туралы
Прокомментировать
  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
    heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
    winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
    worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
    expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
    disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
    joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
    sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
    neutral_faceno_mouthinnocent
Введите код с картинки:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив